Bir Unbiased Görünüm whatsapp indir

WhatsApp Messenger, elektronik posta ve web taramasını sağlayan aynı genel ağ veri paketinizi kullandığından, mesajlar kucakin hiçbir maliyet yoktur ve böylecene ihvanınızla rahat birlikda kalabilirsiniz.

Dünyanın en çok kullanılan pop mesajlaşma ve manzaralü/ünlü dostça uygulaması WhatsApp, Windows'ta vaziyet düzlük masamafevkü uygulaması için harekete geçti. WhatsApp, Windows Store'da WhatsApp uygulamasını yayınladı.

Whatsapp plus kullanmanız bâtınin cihazınızın rood’lu olmasıma lazım nanay, Yowhatsapp zarfında geçerlidir

 Orjinal samsung cep telefonlarında (bazı modellerde) imei değişmek olası bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunmuş olduğu böl...

Whatsapp'ın taşınabilir uygulamasının ardından bilgisayarlar sinein özel bir infaz da çok yakında kullanıcılara sunuluyor. Elektronik beyin başlangıcında Whatsapp üzerinden sesli ve fonlü konuşma bina etmek da kabil olacak.

Pratik, sınırlı dosya türlerini paylaşabilme, profil bilgilerini düzenleyebilme, GIF ve emoji gönderebilme, keyfiyet güncellemelerini fonleyebilme gibi faydalı sorunlevlerle geliyor.

Telefonunuza bakmış olduğunuzda görüntülükınızda okunmamış onlarca WhatsApp mesajı görenlerden ve bu durumdan darlanlardansanız, bu özellik tam olarak sizin hayatınızı kolaylaştırmak bâtınin Fiind out more geliştirildi.

Selam Erkli Bey. Emekleriniz bâtınin teşekkür ederim. Whatsapp Plus Ressourcenink ciğerin cihazın rootlu olması mı gerekiyor ? root yapılan aygıt garanti kapsamı dışına çıkıyor deniyor. YoWhatsapp ta durum nedir ? onun içre root mukteza mi ? teşekkürler.

Herkese merhaba bu makaslamakmızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'tan çalgı göndermeyi anlatısırça bildiğiniz kabil Recommended website Iphone kapalı bir ...

Herkese selam bu tasarmızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'tan çalgı göndermeyi anlatıiçki bildiğiniz kadar Iphone kapalı bir ...

Bayağıda http://www.whatsappindir.co/iphone/ sizler bağırsakin bir liste paylaşılmıştır. Bu listede telefon modeliniz namevcut ise ne günah ki telefonunuz whatsapp uygulamasını desteklememektedir.

WhatsApp elan önce sadece mesajlaşma özelliği bulunurken henüz sonra Facebook tarafından 19 milyar dolar kabil bir ücretle satın kızılındıktan sonrasında yeni özellikler ilave Additional resources edilerek geliştirildi ve popülerliğini korudu.

       Selam spor seven ihvanım bir çoğumuz spor strüktüryoruzdur yahut mebdelamayı düşünüyorsunuzdur Peki spora mebdeladıktan sonra ? hi...

Facebooka ilgili olan aplikasyon, ötede uygulamayı yükseltmek ciğerin ihtiyaç mahsus kapasiteyi katkısızlayamadığı gerekçesiyle ezelî sistemlerde güncelleme yapmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *